Típus:
Ártól:
Település:
Árig:
Állapot:
Azonosító:
Rendezés: Véletlenszerü (random)

Rendezés: Legújabb

Rendezés: Legolcsóbb

Rendezés: Legnagyobb alapterület
Nagykanizsa, Belváros, családi ház
Nagykanizsa, Belváros, családi ház - Eladó tégla ház Belvárosban Nagykanizsán.
27.000.000 Ft.
Zala megyében, Kétszintes tégla családi ház eladó Nagykanizsa belvárosában.
Zalaegerszeg, Belváros, telek
Zalaegerszeg, Belváros, telek - Eladó építési terület, Zalaegerszegen Belvárosban 1125 m2 beépítetlen terület eladó.
9.499.000 Ft.
Zalaegerszegen a Belváros peremén, Kórház közeli 1125 m2, sík, belterületi sarok terület eladó. LK 1, zárt sorú.
Zalaegerszeg, Landorhegy, családi ház
Zalaegerszeg, Landorhegy, családi ház - Eladó extra családi ház, Zalaegerszegen Landorhegy felett
39.000.000 Ft.
Zala megyében, Zalaegerszegen a Landorhegy felett, keresett részen, panorámás, igényes kialakítású családi ház eladó.
Nagykanizsa, Északi városrész, családi ház
Nagykanizsa, Északi városrész, családi ház - Nagykanizsán Északi várorsézben eladó családi ház
22.500.000 Ft.
2009-ben teljesen felújított, kívülről szigetelt Tégla épitésű Családi ház eladó Zala megyében, Nagykanizsán az Északi városrészben
Balatonberény, családi ház
Balatonberény, családi ház - Balatonberényben családi ház eladó.
19.900.000 Ft.
Keszthely közelében Balatonberényben négyszobás családi ház eladó.

Állás

Fellendült az ingatlanpiac. Dolgozzon velünk!

Ingatlanirodánk 2000-óta foglalkozik ingatlanok közvetítésével.

Főként Zalaegerszegen és környékén, Nagykanizsán, Hévízen, Keszthelyen, Nyugat-Balatonon és környékén közvetítünk lakásokat, házakat, ingatlanokat.

A következő álláslehetőséget kínáljuk:

Ingatlanértékesítő

Dolgozzon kötetlen munkaidőben ingatlanértékesítőként!

Kedvező feltételeket és magas jutalékot biztosítunk!

Azonnali belépéssel, akár mellékállásban is keresünk emberközpontú gondolkodású, sikerorientált kollégákat ingatlanértékesítésre Zala megyéből, Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Lenti, Hévíz, Keszthely, Nyugat-Balaton térségéből. Friss nyugdíjas is jelentkezhet.
Abban az esetben is keressen minket, ha kereset kiegészítés céljából keres másodállást.

Kinek ajánljuk, hogy csatlakozzon hozzánk?

Aki szereti a változatos munkavégzést, szeret emberekkel foglalkozni, ért az emberek nyelvén, szeret segítséget nyújtani az elképzelések megvalósításához és mindezt úgy, hogy közben maga alakítja ki a saját munkatempóját.

Kinek előnyös a jutalékos rendszer?

A jutalékos rendszer annak még előnyösebb lehet, aki az átlagnál kitartóbban akar és tud dolgozni, mivel itt nincs bérplafon, a jövedelem nagymértékben függ a beletett munka mennyiségétől és a képességektől, rátermettségtől.

Szereti a kötetlenséget, nem szeretne állandóan bent ülni az irodában és meetingre járni?

A Das Haus Immobilien Kft-nél az ingatlanközvetítés főként nem irodai munka, a kollégák önállóan, kötetlen munkaidőben, a saját időbeosztásuk szerint dolgoznak, ezért nagyon jó lehetőség lehet Önnek, ha a "szabadságot" szereti, vagy szükséges az önálló időbeosztás.
A kötetlenség mellett bármilyen kérdés, probléma esetén telefonos, vagy emailos segitséget kaphat.

Miért mi?

– Zalaegerszeg, Zala megye egyik legrégebbi, 2000- óta működő ingatlanirodája vagyunk,
   felhalmozott tudással és tapasztalattal, amit szívesen megosztunk Önnel.
   Ezáltal, ha fogékony rá és kellően kitartó, praktikákat, fortélyokat sajátíthat el és idővel egy

   új szakmát is megtanulhat

– sikerünkhöz megfelelő alapot biztosít a Zalaegerszegen illetve Zala megyében végzett
   több mint 15 éves ingatlanforgalmazói tevékenységünk, valamint kiváló infrastrukturális
   és informatikai hátterünk, amely megbízhatóan szolgálja ingatlanhirdetéseink
   folyamatos  megjelenítését.
   Cégünk 100%-ban magyar és saját tulajdonú, ezért munkánkat nagyfokú
   hatékonyság,
ügyfélközpotúság és rugalmasság jellemzi

Magyar Ingatlanközvetítők Országos Szövetsége tagság,
   együttműködő partnerek, ezáltal szélesebb ingatlankínálat és gyorsabb
   ingatlanértékesítés lehetősége

– együttműködünk más irodákkal és ami nagyon lényeges, nemcsak kizárólagos megbízások
   tekintetében működünk együtt partnereinkkel, így jóval több ingatlanunk eladására van
   esélye mások közreműködésével, segítségével

– az együttműködés eredményeként jóval szélesebb az ingatlan kínálatunk is, így jobban ki
   tudja szolgálni az
ingatlan kereső ügyfeleit, ezért az első naptól fogva lakóhelyétől függően
   kb. 200-400 ingatlant ajánlhat kereső ügyfeleinek, így akár gyorsabb jövedelemre tehet
   szert

– segítjük a munkáját címekkel, amiket felvehet a portfóliójába

– nálunk nincsenek rejtett költségek

– nemcsak ingatlanértékesítésből származhat a jutalék bevétele

– támogatjuk munkáját hitel közvetítés ügyintézésével is

– magas jutalékkal honoráljuk a munkáját

– rugalmas, kötetlen munkaidőben dolgozhat, nem kell bent ülni az irodában

– hosszú évek alatt bejáratott ügyvédi kapcsolatokkal rendelkezünk

Elvárások:

– jó kommunikációs készség

– középfokú végzettség

– felhasználói szintű számítógép kezelés

– üzletkötői, biztosítós, ingatlanos gyakorlat, pedagógusi végzettség előny, de nem feltétel

– vállalkozói igazolvány

Feladatok:

– eladó ingatlanok felkutatása ( telefonálás, hirdetések, szórólapozás, területbejárás, ajánlások,
   személyes kapcsolatok stb..)

– meglévő ingatlanok értékesítése

– eladókkal, vevőkkel való kapcsolattartás

– értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek precíz elvégzése

– hirdetett ingatlanokra jelentkező vevők igényeinek kiszolgálása

Ha rendelkezik középfokú végzettséggel, kérjük küldjön nekünk egy fényképes önéletrajzot e-mailen: info@dashaus.hu

Kezd talpra állni az ingatlanközvetítői szakma is
A piaci szereplők számának zsugorodása is megállhat az idei évben, a lakáspiaci élénkülés várhatóan növekedési pályára állítja majd az elmúlt években többszöri árbevétel-csökkenést elszenvedett, ingatlanközvetítéssel foglalkozó hazai vállalkozásokat. Bővebben…

Telefonos időpont egyeztető

Zalaegerszegen kizárólag gyakorlattal rendelkező telefonos időpont egyeztetőt keresünk másodállásban.
Feladat: hideg és meleg hívások bonyolítása.
Jogviszony: Megbízási, vagy vállalkozói.