Típus:
Ártól:
Település:
Árig:
Állapot:
Azonosító:
Rendezés: Véletlenszerü (random)

Rendezés: Legújabb

Rendezés: Legolcsóbb

Rendezés: Legnagyobb alapterület
Nagykanizsa, Keleti városrész, lakás
Nagykanizsa, Keleti városrész, lakás - Eladó lakás Nagykanizsán keleti városrészben
6.200.000 Ft.
Azonnal költözhető nagykanizsai, keleti városrészi társasházi lakás kedvező áron eladó!
Zalaegerszeg, Belváros, családi ház
Zalaegerszeg, Belváros, családi ház - Polgári ház eladó Zalaegerszegen a Belváros és Ola között.
17.499.000 Ft.
Polgári stílusú ingatlan eladó kertkapcsolattal Zalaegerszegen Belváros és Ola között! Akár irodává, üzletté alakítható.
Zalaegerszeg, Belváros, lakás
Zalaegerszeg, Belváros, lakás - Eladó irodának, otthonnak is téglalakás Belvárosban Zalaegerszegen!
17.999.000 Ft.
Az eladó zalaegerszegi, belvárosi tégla lakás, akár otthonnak, irodának, vállalkozásnak, vagy egyszerre mindkettőnek is jó lehet.
Hévíz, családi ház
Hévíz, családi ház - Eladó családi ház Hévizen Zala megyében
51.990.000 Ft.
Hévíz egyik legkedveltebb, legszebb utcájában, hévízi tófürdő közelében teljesen felújított többszobás 160 m2-es családi ház eladó, Zala megyében.
Zalaegerszeg, Landorhegy, családi ház
Zalaegerszeg, Landorhegy, családi ház - Eladó több funkciós ház ingatlan Zalaegerszegen
24.900.000 Ft.
Lehetőségek tárháza! Zalaegerszegi, belváros közeli tégla ház eladó. Az eladó ház és telek, akár még tovább bővíthető ház és telekvásárlással.

Állás

Fellendült az ingatlanpiac. Dolgozzon velünk!

Ingatlanirodánk 2000-óta foglalkozik ingatlanok közvetítésével.

Főként Zalaegerszegen és környékén, Nagykanizsán, Hévízen, Keszthelyen, Nyugat-Balatonon és környékén közvetítünk lakásokat, házakat, ingatlanokat.

A következő álláslehetőséget kínáljuk:

Ingatlanértékesítő

Dolgozzon kötetlen munkaidőben ingatlanértékesítőként!

Kedvező feltételeket és magas jutalékot biztosítunk!

Azonnali belépéssel, akár mellékállásban is keresünk emberközpontú gondolkodású, sikerorientált kollégákat ingatlanértékesítésre Zala megyéből, Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Lenti, Hévíz, Keszthely, Nyugat-Balaton térségéből. Friss nyugdíjas is jelentkezhet.
Abban az esetben is keressen minket, ha kereset kiegészítés céljából keres másodállást.

Kinek ajánljuk, hogy csatlakozzon hozzánk?

Aki szereti a változatos munkavégzést, szeret emberekkel foglalkozni, ért az emberek nyelvén, szeret segítséget nyújtani az elképzelések megvalósításához és mindezt úgy, hogy közben maga alakítja ki a saját munkatempóját.

Kinek előnyös a jutalékos rendszer?

A jutalékos rendszer annak még előnyösebb lehet, aki az átlagnál kitartóbban akar és tud dolgozni, mivel itt nincs bérplafon, a jövedelem nagymértékben függ a beletett munka mennyiségétől és a képességektől, rátermettségtől.

Szereti a kötetlenséget, nem szeretne állandóan bent ülni az irodában és meetingre járni?

A Das Haus Immobilien Kft-nél az ingatlanközvetítés főként nem irodai munka, a kollégák önállóan, kötetlen munkaidőben, a saját időbeosztásuk szerint dolgoznak, ezért nagyon jó lehetőség lehet Önnek, ha a "szabadságot" szereti, vagy szükséges az önálló időbeosztás.
A kötetlenség mellett bármilyen kérdés, probléma esetén telefonos, vagy emailos segitséget kaphat.

Miért mi?

– Zalaegerszeg, Zala megye egyik legrégebbi, 2000- óta működő ingatlanirodája vagyunk,
   felhalmozott tudással és tapasztalattal, amit szívesen megosztunk Önnel.
   Ezáltal, ha fogékony rá és kellően kitartó, praktikákat, fortélyokat sajátíthat el és idővel egy

   új szakmát is megtanulhat

– sikerünkhöz megfelelő alapot biztosít a Zalaegerszegen illetve Zala megyében végzett
   több mint 15 éves ingatlanforgalmazói tevékenységünk, valamint kiváló infrastrukturális
   és informatikai hátterünk, amely megbízhatóan szolgálja ingatlanhirdetéseink
   folyamatos  megjelenítését.
   Cégünk 100%-ban magyar és saját tulajdonú, ezért munkánkat nagyfokú
   hatékonyság,
ügyfélközpotúság és rugalmasság jellemzi

Magyar Ingatlanközvetítők Országos Szövetsége tagság,
   együttműködő partnerek, ezáltal szélesebb ingatlankínálat és gyorsabb
   ingatlanértékesítés lehetősége

– együttműködünk más irodákkal és ami nagyon lényeges, nemcsak kizárólagos megbízások
   tekintetében működünk együtt partnereinkkel, így jóval több ingatlanunk eladására van
   esélye mások közreműködésével, segítségével

– az együttműködés eredményeként jóval szélesebb az ingatlan kínálatunk is, így jobban ki
   tudja szolgálni az
ingatlan kereső ügyfeleit, ezért az első naptól fogva lakóhelyétől függően
   kb. 200-400 ingatlant ajánlhat kereső ügyfeleinek, így akár gyorsabb jövedelemre tehet
   szert

– segítjük a munkáját címekkel, amiket felvehet a portfóliójába

– nálunk nincsenek rejtett költségek

– nemcsak ingatlanértékesítésből származhat a jutalék bevétele

– támogatjuk munkáját hitel közvetítés ügyintézésével is

– magas jutalékkal honoráljuk a munkáját

– rugalmas, kötetlen munkaidőben dolgozhat, nem kell bent ülni az irodában

– hosszú évek alatt bejáratott ügyvédi kapcsolatokkal rendelkezünk

Elvárások:

– jó kommunikációs készség

– középfokú végzettség

– felhasználói szintű számítógép kezelés

– üzletkötői, biztosítós, ingatlanos gyakorlat, pedagógusi végzettség előny, de nem feltétel

– vállalkozói igazolvány

Feladatok:

– eladó ingatlanok felkutatása ( telefonálás, hirdetések, szórólapozás, területbejárás, ajánlások,
   személyes kapcsolatok stb..)

– meglévő ingatlanok értékesítése

– eladókkal, vevőkkel való kapcsolattartás

– értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek precíz elvégzése

– hirdetett ingatlanokra jelentkező vevők igényeinek kiszolgálása

Ha rendelkezik középfokú végzettséggel, kérjük küldjön nekünk egy fényképes önéletrajzot e-mailen: info@dashaus.hu

Kezd talpra állni az ingatlanközvetítői szakma is
A piaci szereplők számának zsugorodása is megállhat az idei évben, a lakáspiaci élénkülés várhatóan növekedési pályára állítja majd az elmúlt években többszöri árbevétel-csökkenést elszenvedett, ingatlanközvetítéssel foglalkozó hazai vállalkozásokat. Bővebben…

Telefonos időpont egyeztető

Zalaegerszegen kizárólag gyakorlattal rendelkező telefonos időpont egyeztetőt keresünk másodállásban.
Feladat: hideg és meleg hívások bonyolítása.
Jogviszony: Megbízási, vagy vállalkozói.